Welcome, Guest! Sign Up RSS

IP: samp20.hostas.eu:7777

Tuesday, 05.14.2024
Table HeaderTable Header
Table cell 1Table cell 2
Table cell 3Table cell 4
Photo of Milford Sound in New Zealand
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Atranka į Direktorių » Atranka Y Mechaniku Direktoriu Spauskit » Spauskit Y mechaniku direktoriu atranka
Spauskit Y mechaniku direktoriu atranka
LukasDate: Sunday, 03.24.2013, 2:04 PM | Message # 1
Sergeant
Group: Administrators
Messages: 21
Reputation: 1
Status: Offline
1.Vardas_Pavardė

2.Aktyvumas?

3.Kodėl būtent Jūs turite būti Direktorium?

4.Jusu Būdas? Pvz:Aktyvus T.T?

5.Ką darote Jeigu masina ant Kelio?

6.Ar bus Atrankos y darbą? 

7.Kiek Laiko būsite Direktorium?
 
Drifteris_ErikisDate: Sunday, 03.24.2013, 2:11 PM | Message # 2
Private
Group: Users
Messages: 1
Reputation: 0
Status: Offline
1.Vardas_Pavardė  Drifteris_Erikis

2.Aktyvumas?  3-4 val per diena

3.Kodėl būtent Jūs turite būti Direktorium? Nes nusimanau apie masinas.Esu buves drk kitame serverije esu patires siame darba zinau visas komandas zinau ka reikia daryt tiesiog idomus darbas

4.Jusu Būdas? Pvz:Aktyvus T.T? Aktyvus linksmas draugiskas malonus

5.Ką darote Jeigu masina ant Kelio?    Atvaziuojiu su Towtruck yr sia masina nutempiu saugojimo garazu kuri tik gali atidarryti mechanikai jeigu ten tavo masina turi pasakyti mechanikams jiems sumoketi tam tikra kaina kad galetum pasiimti masina

6.Ar bus Atrankos y darbą?  Taip kiekviena diena

7.Kiek Laiko būsite Direktorium? Tol kol neiismes is direktorio posto
 
RytisDate: Sunday, 03.24.2013, 2:20 PM | Message # 3
Private
Group: Users
Messages: 1
Reputation: 0
Status: Offline
Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Rytis_Speed 

Jūsų xp kiekis: 22K 

Ar esate dirbęs mechanikuose?: Taip. 

Kodėl norite tapti mano pavaduotojumi?: Noriu padeti sio darbo dyrikui, daryti atrankas, ir siaip padeti siam darbui vystitis. 

Ką naujo įnešite į firmą jei būsite pavaduotojas?: Daugiau pelno, daugiau zaideju dirbs siame darbe. 

Ką veiksite būdamas pavaduotojumi?: Klausysiu dyrektorio, padesiu darbuotojams, darysiu atrankas. 

Kiek jums metų?: 15 

Kas pasikeis jei tapsite pavaduotojumi?: atsiras daugiau zaideju siame darbe ir bus lengviau zaisti dyrektoriui. 

Kuom bausite darbuotojus?: uz nedarbinguma, darancius nesamones, neklausuosius dyrektorio ir pavaduotojo. 

Ar esate buvęs direktorius/pavaduotojas?Jei taip tai kokios firmos ir kaip jums sekėsi vadovauti?Apsaugos, dariau atrankas, treniruotes.  

Jūsų aktyvumas serveryje?: apie 2-5h  

Kiek laiko jau žaidžiate šiame serveryje? Pradejau nuo 2013-03-24 11:30  

Kiek laiko išbūsite pavaduotojumi?: Kiek leis sio darbo dyrektorius. 

Jūsų charakteris: Esu padedantis zmogus, ramus, teisingas ir draugiskas smile

 1.Vardas_Pavardė: Rytis_Speed

2.Aktyvumas?: 2-5h

3.Kodėl būtent Jūs turite būti Direktorium?: Nes as galiu padeti sio darbo dyrektoriui lengviau susitvarkyti, padeciau darbuotuojams ir daryciau atrankas, atrinkciau tik pacius geriausius. 

4.Jusu Būdas? Pvz:Aktyvus T.T? Esu ramus, draugiskas, padedantis, teisingas.

5.Ką darote Jeigu masina ant Kelio? Susprogdinu. 

6.Ar bus Atrankos y darbą? TIkrai taip, kaip kitaip atsiras darbuotoju siame darbe.  

7.Kiek Laiko būsite Direktorium? Kiek leis Lukas_League ir sio darbo dyrektorius smile
 
Deividas_PaskaDate: Wednesday, 03.27.2013, 2:32 PM | Message # 4
Private
Group: Users
Messages: 3
Reputation: 1
Status: Offline
.Vardas_Pavardė Deividas_Paska

2.Aktyvumas? Pas mane Db Yra atkyvumas kaip atostogas 7-9h 
o kaip i sule reik tai bunu 3-9h smile

3.Kodėl būtent Jūs turite būti Direktorium? Na Kadangi esu aktyvus ir esu labai geras darbotojas ir buvau kitose servere direktorius mechaniku ir labai buvau geras p.s daug buvo pagyrimu man ir turiu gaud ideju darbui 

 4.Jusu Būdas? Pvz:Aktyvus T.T? draugiskas aktyvus labai geras labai,daug turiu ideju i darba

5.Ką darote Jeigu masina ant Kelio? as sustoju ir boomenu masina arba i vandeni teampu

 6.Ar bus Atrankos y darbą?  Taip Bus kada reik bus darbotoju ir t.t

7.Kiek Laiko būsite Direktorium?Kol neatibos direktoriu postas arba atidosiu savo pavaduotoju kaip busiu direktorius
 
Edgaras456Date: Tuesday, 05.28.2013, 10:03 PM | Message # 5
Private
Group: Users
Messages: 1
Reputation: 0
Status: Offline
1.Vardas_Pavardė Edgaras_Master

2.Aktyvumas? 5-10h

3.Kodėl būtent Jūs turite būti Direktorium? Daug moku patinka man buti mechaniku ir seip ce geras srw butu idomu smile

4.Jusu Būdas? Pvz:Aktyvus T.T? as esu linkes draugauti su visais ir seip aktyvus esu

5.Ką darote Jeigu masina ant Kelio? Ja nutempiu i tam tikra vieta

6.Ar bus Atrankos y darbą?  Taip i savaite 1 karta

7.Kiek Laiko būsite Direktorium? Tol kol atleisite is sito darbo smile


Message edited by Edgaras456 - Tuesday, 05.28.2013, 10:25 PM
 
Antoška_YoDate: Monday, 06.17.2013, 6:44 PM | Message # 6
Private
Group: Users
Messages: 1
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (Rytis)
Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Rytis_Speed  Jūsų xp kiekis: 22K 

Ar esate dirbęs mechanikuose?: Taip. 

Kodėl norite tapti mano pavaduotojumi?: Noriu padeti sio darbo dyrikui, daryti atrankas, ir siaip padeti siam darbui vystitis. 

Ką naujo įnešite į firmą jei būsite pavaduotojas?: Daugiau pelno, daugiau zaideju dirbs siame darbe. 

Ką veiksite būdamas pavaduotojumi?: Klausysiu dyrektorio, padesiu darbuotojams, darysiu atrankas. 

Kiek jums metų?: 15 

Kas pasikeis jei tapsite pavaduotojumi?: atsiras daugiau zaideju siame darbe ir bus lengviau zaisti dyrektoriui. 

Kuom bausite darbuotojus?: uz nedarbinguma, darancius nesamones, neklausuosius dyrektorio ir pavaduotojo. 

Ar esate buvęs direktorius/pavaduotojas?Jei taip tai kokios firmos ir kaip jums sekėsi vadovauti?Apsaugos, dariau atrankas, treniruotes.  

Jūsų aktyvumas serveryje?: apie 2-5h  

Kiek laiko jau žaidžiate šiame serveryje? Pradejau nuo 2013-03-24 11:30  

Kiek laiko išbūsite pavaduotojumi?: Kiek leis sio darbo dyrektorius. 

Jūsų charakteris: Esu padedantis zmogus, ramus, teisingas ir draugiskas

 1.Vardas_Pavardė: Rytis_Speed

2.Aktyvumas?: 2-5h

3.Kodėl būtent Jūs turite būti Direktorium?: Nes as galiu padeti sio darbo dyrektoriui lengviau susitvarkyti, padeciau darbuotuojams ir daryciau atrankas, atrinkciau tik pacius geriausius. 

4.Jusu Būdas? Pvz:Aktyvus T.T? Esu ramus, draugiskas, padedantis, teisingas.

5.Ką darote Jeigu masina ant Kelio? Susprogdinu. 

6.Ar bus Atrankos y darbą? TIkrai taip, kaip kitaip atsiras darbuotoju siame darbe.  

7.Kiek Laiko būsite Direktorium? Kiek leis Lukas_League ir sio darbo dyrektorius
Kas čia per naglumas?? Imt ir siūlytis į pavaduotoją?? Kas per mada? Jei reikia jiem pavaduotojų jie patys surengs jų atrankas smile
 
Paulius_LtultuDate: Monday, 06.17.2013, 7:16 PM | Message # 7
Private
Group: Users
Messages: 1
Reputation: 0
Status: Offline
1.Vardas_Pavardė : Gold_Berg.

2.Aktyvumas? Neilgai zaidziu, bet bus 2-5val i para.

3.Kodėl būtent Jūs turite būti Direktorium?  Nes būsiu aktyvus, esu buvęs daugelyje serveriu ne vieno darbo direktoriumi taip pat ir mechanikų. Labai greit forume užpildyčiau visą info apie mechanikus, padaryčiau rangus, visokias kitokias anketas, priimčiau tik gerus darbuotojus, atrankos butu dažnos, bet sunkios, kad bet kas jų nepraeitų.

4.Jusu Būdas? Pvz:Aktyvus T.T?:  Esu draugiškas, geras. Kartais būnu piktas. Dar esu malonus, mano charakteris yra geras, bent taip relybėje sako draugai. Nesu kerštingas ir pykčio nelaikau.

5.Ką darote Jeigu masina ant Kelio? Jai tai nuosava mašina nutemsiu, jai kokia darbinė sunaikinsiu.

6.Ar bus Atrankos y darbą?  Taip ir dažnokai, bet sunkios, kad bet kas nepatektų.

7.Kiek Laiko būsite Direktorium?  Kol nušalins.


Message edited by Paulius_Ltultu - Monday, 06.17.2013, 7:18 PM
 
Forum » Atranka į Direktorių » Atranka Y Mechaniku Direktoriu Spauskit » Spauskit Y mechaniku direktoriu atranka
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: